• ROTATOR

ABA JUNIOR: DVA PORAZA PROTI MOČNIM NASPROTNIKOM

30. november 2018

kk

Naši mladi košarkarji, ki igrajo na turnirju mladinske ABA lige v Baru, so danes odigrali kar dve tekmi, a na žalost obe izgubili. Proti fizično precej močnejšim nasprotnikom so bili na obeh tekmah enakovredni, na koncu pa jim je le zmanjkalo moči.

Najprej so v dopoldanski tekmi izgubili z aktualnim mladinskim prvakom Mego Bemax z 80-86 po tem , ko so v zadnji četrtini skoraj nadoknadili zaostanej dvajsetih točk.

V popoldanski tekmi proti Igokei pa so vodili tri četrtine, na koncu pa so fantje iz BiH, ki so odigrali le eno tekmo, izkoristili utrujenost naših košarkarjev in zmagali z 82-75.

Krkaši imajo tako po treh tekmah zmago in dva poraza, v zadnjem krogu pa bodo v nedeljo igrali še s Cedevito.