KRKINI PIONIRJI IN MLADINCI DRŽAVNI PRVAKI V ULIČNI KOŠARKI

13.7.2009

Minuli konec tedna je v Ljubljani potekal finalni turnir državnega prvenstva v ulični košarki. V mlajših kategorijah so se najbolje odrezali prav košarkarji našega kluba, saj sta tako pri pionirjih kot pri mladincih zmagali moštvi, sestavljeni  izključno iz košarkarjev našega kluba.

Pri pionirjih je tako zmagalo moštvo Airball, ki so ga sestavljali Nejc Šteblaj, Domen Janc, Luka Derlink, Marko Turk in Marko Kastelic. V finalu so premagali The Winnerse s 15-9.

Pri mladincih pa so državni prvaki Company (Benjamin Muhič, Tadej Mihalič, Matija Klemenčič, Jan Osolnik, Jani Pintar), ki so bili boljši od Gradbenega podjetja s 15-7.

Mladi Krkini košarkarji so tako še enkrat več dokazali, da se za prihodnost novomeške košarke ni bati, za velik uspeh pa jim čestitamo.