• ROTATOR

Obvestila

U19 preko Petrol Olimpije

15. januar 2018

Ta vikend se je odvilo kar 8 tekem naših mlajših selekcij. U17B so izgubili proti Helios Suns B, U17A so izgubili proti Zlatorogu. Leto mlajši U13B so izgubili proti Hopsom in Iliriji. U19 pa so premagali Petrol Olimpijo in tako podaljšali serijo zmag na 7. U15 pa z zmago nad Stražiščem zaključujejo tekmovanje v svoji skupini s skupnim izkupičkom 11 zmag in 1 poraz. U19

Trener U15 dobiva sive lase, U19 po stopinjah članov

7. januar 2018

U17B in U13 Beli so v leto 2018 z zmago, U17A in U13 zeleni pa so v uvodnih tekmah bili poraženi. U13 zeleni so naša mlajša ekipa, ki nastopa pri starejših in tako nabira izkušnje, zato so takšni porazi rezultatsko nepomembni, so pa velika šola za naše fante za v prihodnje. U15 pa so novo leto začeli z zelo pomembno zmago nad Ilirsko Bistrico. U19 se z Rogaške vračajo s pomembno zmago, kjer sta obe ekipi imeli izreden strelski večer, U19 tako v ligi za prvaka nadaljujejo niz zmag in so še neporaženi.
U17 uspešni v Logatcu

U17 zaključili leto s košem premalo

23. december 2017

Naši U17 so se za zaključek leta pomerili s Slovanom. Odigrali so dve fantastični četrtini, v zadnji pa na žalost goste spustili preblizu in nesrečno izgubili. U17

Nov vikend pri mladih

17. december 2017

U15
Ta vikend so bile na sporedu tekme U19, U17, U15 in U13. Fantje U19 in U15 so suvereno slavili. U17 so vrnili iz Maribor s porazom. U13 beli pa so dosegli dve visoki zmagi proti Medvodam in Jesenicam.

U19 do nove zmage, U15 prvič poraženi

11. december 2017

Po osmih zaporednih zmagah je niz neporaženosti naših U15 prekinila ekipa Nove Gorice, ki tako ostaja neporažena. U19 so z zmago nad Ljubljano prišli do 7 zmage. U19

Mladi med tednom in v soboto

10. december 2017

Naši U13 beli so že med tednom odigrali tekmo Mini pokala SPAR in bili boljši od Cerknice. U17A so se s težkega gostovanja v Slovenski Bistrici vrnili s porazom. U17B so premagali Krvavec. Letniki 2004 pa so gostovali na kvalifikacijah za Dubrava CUP 2017 v Sevnici. Turnir Sevnica

Mladi ta vikend

3. december 2017

Ta vikend je pod koši bilo ponovno pestro. Naši fantje so odigrali kar pet tekem. Naši U13 beli so se suvereno uvrstili v naslednji krog. U17A so premagali Zlatorog, U17B klonili proti Heliosu, U15 za točko premagali Grosuplje v gosteh, U19 pa do zmage nad Triglavom. Mladi

U19 in U15 do novih zmag

19. november 2017

U19 so ta vikend gostovali na Polzeli. U15 pa gostili Vrhniko. Med tem, ko U15 niso imeli večjih težav in so zaključili prvi del neporažen, so si U19 priigrali gotovo zmago šele v zadnji četrtini, ki so jo dobili s kar 30:10. Obema ekipama čestitamo. U19

U17 in U13 s šestimi zaporednimi zmagami

18. november 2017

V soboto so na parket stopili naši U17A in U13. Oboji so nadaljevali svoij zmagovalni niz in so tako že pri šestih zaporednih zmagah, prav tako pa oboji niso še okusili grenkobe poraza. Verajmemo, da je to za njih samo še dodatna motivacija za dobro delo.U17A proti Rogaški

U17B s tretjo zaporedno zmago

15. november 2017

U17B so odigrali 6 tekmo to sezono in premagali B ekipo Grosuplja, ter s tem dosegli svojo peto zmago in prvo mesto v skupini M 2. SKL. U17b